Eski futbolcunun eşi hakkında ürkütücü iddialar

Boşandığı eşi eski futbolcu Emre Aşık'ı öldürmesi için iki kez tetikçi tuttuğu konuşulan Yağmur Sarnıç hakkında ürkütücü iddialar ortaya atıldı...

Eski futbolcunun eşi hakkında ürkütücü iddialar

 

Emre Aşık'ın eski eşi Yağmur Sarnıç hakkında ünlü modacı Süleyman Tezcan'dan yeni iddialar geldi.

Savcılığa suç duyurusunda bulunan Tezcan, Yağmur Sarnıç hakkında, "Eşi Emre Aşık'a satanist büyüler yaptı. Bana da şifalı su diye lağım suyu içirdi" dedi.

"BÜYÜ YAPTILAR, PİS KAN İÇİRDİLER..."

Günaydın'ın haberine göre; savcılığa suç duyurusunda bulunan stilist ve moda tasarımcısı Süleyman Tezcan, şöyle konuştu:

"Yağmur ve annesi satanist bir tarikattan yardım alıyor. İnsanlara büyüler yapıp değişik içecekler hazırlıyorlar... Emre Aşık'a da evlenmeden büyü yaptılar, pis kan içirdiler, yemeklerine ilaçlar kattılar. Bana da işlerimin açılması için verdikleri suyun lağım suyu olduğunu öğrendim."

"BENİ ÖLDÜRTMEK İSTEDİLER..."

Defilesinde tanıştığını belirttiği Yağmur Sarnıç'ın kendisini öldürtmek istediğini iddia eden Süleyman Tezcan, suç duyurusu dilekçesinde şunları anlattı:

"İHTİYACI OLDUĞUNU DÜŞÜNEREK..."

"Yağmur Sarnıç ile 2019'da düzenlemiş olduğum bir defile vasıtasıyla tanıştım. Koleksiyonumu tanıtan mankenlerden olmak için araya hatırı sayılır dostlar koydu. Ben de ihtiyacı olduğunu düşünerek kendisine defilemde yer verdim..."

"YALANCI TANIKLIK YAPMAM İÇİN ZORLADI"

"Boşanma aşamasına geldiğinde ona maddi, manevi destek oldum. Beni Emre Aşık aleyhine yalancı tanıklık yapmam için zorladı. Tanıklık yapmayacağımı söyledim. Zamanla birçok illegal iş içerisinde olduğunu görünce rahatsız oldum..."

"BENİ ZEHİRLEMEYE ÇALIŞTI" 

"Beni kendisine tehdit olarak algıladı. Sevgilisi Baycan Şenürek ile beni zehirlemeye çalıştı. Şenürek'in içerisinde olduğu bir örgütü ve üyelerini defalarca aracı olarak kullandı...Hayatıma kast etmeye teşebbüs etmekle kalmadılar bana içirdikleri ilaç veya uyuşturucu maddelerle hayatıma son vermem için türlü türlü yollar denediler. Can güvenliğim yok."

Odatv.com


21,807 Bu habere tepkiniz:
 

İLGİLİ HABERLER