Bu taksiciyi görenler şaşırıyor

Mersin’de taksicilik yapan Ömer Efe Tektaş, yolcuları dünyaca ünlü film karakteri ‘Batman’ kıyafetiyle taşıyor.

Bu taksiciyi görenler şaşırıyor

 

Mersin’de taksicilik yapan Ömer Efe Tektaş, yolcuları dünyaca ünlü film karakteri ‘Batman’ kıyafetiyle taşıyor. Taksiye binmek isteyenlerin ‘Batman’ kıyafetli bir sürücü görünce önce şaşkınlık yaşadıklarını, ardından gülmeye başladıklarını belirten Tektaş, “Bu pandemi sürecinde insanların mutlu olmaya ihtiyacı var” dedi.

Mersin’de bir yıldır taksi şoförlüğü yapan Tektaş, haftanın iki-üç günü, taksisinin bagajında taşıdığı ‘Batman’ kıyafetini giyerek yolcu taşıyor.

Bir gününü de yine Batman kıyafetiyle yaşlıların alışverişlerine ayıran Tektaş, çok güzel geri bildirimler almaktan ve özellikle çocukları mutlu etmekten büyük bir keyif alıyor.

Taksici Tektaş, ‘projem’ dediği bu farklı uygulamasını ve insanların verdikleri tepkileri anlattı. Yaklaşık 1.5 aydır Batman kıyafeti giyerek yolcularını gidecekleri yere götürdüğünü söyleyen Tektaş şunları söyledi:

“İnsanları mutlu etmeyi seviyorum. Bu pandemi zamanında insanların hem güvene hem de biraz olsun mutluluğa ihtiyaçları olduğunu düşünerek yaptım. İnsanların olumlu, pozitif yorum ve fikirleriyle yapmaya da devam ediyorum.”

İşte o fotoğraflar:

Odatv.com


1,835 Bu habere tepkiniz:
 

İLGİLİ HABERLER